چشم انداز تعاونی دفاتر پیشخوان

شرکت تعاونی دفاتر پیشخوان شمس خراسان رضوی، با سهامداری مدیران محترم دفاتر پیشخوان دولت و با تعداد ۷۰۰ دفتر در سطح استان خراسان رضوی تاسیس، و در راستای ساماندهی مسیر فعالیت های اقتصادی دفاتر و پشتیبانی از آنها تشکیل گردیده و شروع به کار نموده است.

از اهداف اصلی شرکت تعاونی توسعه کسب و کار و اشتغال زایی با کمک دفاتر بوده است و در همین راستا با ثبت نام و فراخوان از افراد مستعد و جویای کار که حداقل شاخص های  لازم را داشته باشند،و با طراحی و برگزاری کلاس های آموزشی با توجه به نیازهای مجموعه،و ایجاد زمینه های لازم برای جذب افراد مستعد پس از طی دوره آموزشی، به بازار کار حوزه مربوطه، قدم در راه نهاده است. همه فرایند دکر شده در بالا در قالب باشگاهی تعریف و بهره برداری می گردد، در این باشگاه تمامی تولیدات اعضا اعم از تولید کالا یا خدمت در فروشگاه “تاپیشخوان” در معرض فروش قرار داده می‌شود و سایر اعضا و یا مردم و هم وطنان می‌توانند، در بستری کاملاً آنلاین و الکترونیک و در سراسر کشور از آن استفاده کنند.

بدیهی است کلیه پرداخت ها در شبکه به صورت الکترونیکی و در سیستم شاپرک بانک مرکزی و با استفاده از توانمندی های شرکت های تسهیم پولی (psp) صورت می‌پذیرد.